TVN Meteo zmienione w TVN Meteo Active

Przekształcone TVN Meteo przekształciło się w TVN Meteo Active. Nowy kanał skierowany jest do widzów, którzy interesują się rekreacją oraz zdrowym, aktywnym stylem życia.
Zamiarem nadawcy jest zwiększenie przyciągnięcie do siebie większej ilości widzów. Dotychczasowa oferta TVN Meteo nie była już dla widzów atrakcyjna. TVN Active podąża za nowym panującym trendem czyli zdrowym stylem życia. Częściowo jest to lifestyle a częściowo fitness. Zapełnia lukę jeżeli chodzi o telewizję gdyż w internecie serwisy są już tematyczne, sprecyzowane i dokładnie zaadresowane pod konkretnego klienta.

Reforma w TVN

W telewizji to pierwszy taki projekt na taką dużą skalę. TVN Meteo jak do tej pory było najsłabsze ze wszystkich propozycji TVN-u. Wyniki bardzo odbiegały od oglądalności i wizerunku pozostałych propozycji programowych, m.in. TVN Turbo, Style czy TVN 24.

TVN Meteo Active wchodzi w pakiety demograficzne, które są oferowane przez telewizję. Ramówka nowego kanału obejmuje 11 własnych produkcji poświęconych rekreacji, tematyce fitness a także racjonalnemu odżywianiu. Należą do nich takie programy jak: ”M jak mężczyzna” Daniela Kondraciuka i Mariusza Czerkawskiego, ”Rozmowy w biegu” Roberta Korzeniowskiego i Anny Dec, ”Lady fit” Katarzyny Kępki, ”Dwa koła” Marcina Gacy i ”Apetyt na zdrowie” Odety Moro i Aleksandra Sikory. Każdego dnia o 10.30 emitowany jest show ”Studio active”, które jest prowadzone na zmianę przez Agnieszkę Cegielską, Dorotę Gardias i Martę Kuligowską.

Jak wpływają na nas reklamy
Walka o względy widza, czytelnika w mediach